Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@sosyalmedyaegitimzirvesi.com

Seo Akademi

Hakkımızda sosyal medya eğitim zirvesi

Tarihçe

SEO Akademi 2012 yılında alanında uzman SEO ve sosyal medya eğitmenleri ile içerik yazarları, web tasarımcılar, eğitim danışmanları gibi geniş bir kadro eşliğinde kişi ve kurumlara Dijital Pazarlama ve SEO eğitimleri başta olmak üzere 27 branşta eğitim vermek için kurulmuştur.

Eğitimlerimiz

Sosyal Medya Uzmanlığı, Temel ve ileri SEO eğitimleri, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Adwords, Blog Yönetimi, SEO editörlüğü, E-Ticaret Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Bilişim Hukuku ve İnternet Suçları, Marka Hukuku, WordPress eğitimleri.

Özelliklerimiz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu eğitim yaklaşımı, uluslararası eğitim standartlarında programlar, uzman eğitmenler, ferah sınıflar ve kursiyerlerinin mesleki yeterlilik kazanacağı modern uygulamalar ve Sosyal Medya Eğitim zirveleri.

Uluslararası Eğitim Standarları

Dünyaca kabul edilmiş ve denenmiş eğitim metotları ile uygulamalı zirve programları.

Alanında Uzman Eğitmenler

Türkiye’nin en iyi ve ünlü Sosyal Medya Eğitmenleri, Dijital Pazarlama Uzmanları.

Otel Konforunda Eğitim

İstanbul’un en iyi otellerinin toplantı salonlarında konforlu ve ayrıcalıklı eğitimler.

Her Yerden Ulaşılabilir Lokasyon

İstanbul’un her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi noktalarda kurslar.

%100 Öğrenme Garantisi

Kurslarımızın her birinde öğrenme garantili ve kursiyer memnuniyeti odaklı sistem.

Eğitim ve Katılım Sertifikası

SEO Akademi’den Temel, İleri ve Mesleki Atölyelerde Başarı ve Eğitim sertifikaları.

Mesleki Uzmanlık ve Danışmanlık

300’den fazla kişiye ve 100’den fazla firmaya eğitim ve danışmanlık hizmeti.

Eğitim Telafi İmkanı

Mazeret aranmaksızın kaçırılan derslerin bir sonraki eğitimlerde telafisi.

Biz

SEO Akademi, teknolojiyi ve çağın gelişmelerini yakından takip eden, uluslararası standartlarda kişisel ve kurumsal eğitimler veren, İstanbul merkezli bir eğitim kurumudur. Yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, çağın gereklerine ayak uyduran, yeteneklerinin farkında bireyler yetiştirmek ve kurumlara özel çözümler sunmak ilkesiyle hareket eden eğitim merkezimiz sahip olduğu yetkinlikler ile sektöründe en güvenilir ve güçlü eğitim kurumları arasında yer almaktadır. 

SEO Akademi, yıllardır emek harcadığı Kurumsal Eğitim Partnerliği ile firmaların bilişim, reklam, satış ve pazarlama departmanları ile insan kaynakları bölümlerine firma ihtiyaçlarına ve vizyonuna yönelik eğitim çözümleri sunmaktadır. Kurumlara özel programlanan dersler ile hedefimiz; çözüm ortağı olduğumuz firmalara değer katmak, sektörün başarılı markaları arasında yer almalarına yardımcı olmaktır. Kişisel ve mesleki eğitimlerimizle de dijital dünyanın iş imkanlarını değerlendirmek isteyenlere mesleki bilgi ve becerileri kazandırmak hedeflerimiz arasındadır.

SEO AKADEMİ

Uzmanlık
Tecrübe
İlgi ve Samimiyet
Başarı