Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@sosyalmedyaegitimzirvesi.com

Orhan Gürbüz

Girişimci, Eğitmen, Yazar
SEO AKADEMİ
sosyal medya eğitim zirvesi
Orhan Gürbüz

Orhan Gürbüz

Girişimci, Eğitmen, Yazar
SEO AKADEMİ
facebook-icon twitter-icon googleplus-icon linkedin-icon instagram-icon
0850 532 30 10
info@orhangurbuz.com

Biyografi

1980 yılında Erzincan’da doğan ve Türkiye’nin başarılı girişimcileri ve sosyal medya uzmanları arasında yer alan Orhan Gürbüz, ilk ve ortaokulu Nişantaşı Nilüfer Hatun Orta Okulu’nda, liseyi Maçka Endüstri Meslek Lisesi’nde, üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okumuştur. İlk olarak 15 yaşında aile şirketleri olan İklim Plus Dayanıklı Tüketim Malları Tic.Ltd.Şti. bünyesinde çalışmaya başlayarak iş hayatına adım atmıştır. Kuruculuğunu yaptığı 3 Grup Şirketleri (Web Home, Tatil Home, İklim Plus), 10 Hizmet ( Web Plus, SEO Destek, Tasarım Plus, Foto Life, Sanal Tur 360, Tescil Plus, Reklam Plus, Patent Home, Turk Jet), 11 Eğitim (SEO Akademi, Foto Life Akademi, Resim Akademi, Kariyer Home, Sinema Akademi, Dil Akademi, İmaj Akademi, Web Akademi, Model Akademi, Sanat Akademi, Dans Akademi) markası ile e-ticaret, turizm, iklimlendirme, tekstil, gayrimenkul, organizasyon, gıda, moda, inşaat, reklam, satış ve pazarlama, satış sonrası hizmetler başta olmak üzere kişi ve kurumlara profesyonel eğitim, danışmanlık ve koçluk desteği sunmaktadır.

22 yıllık kurumsal deneyimle firmalara, yönetici ve kuruculara, iş dünyasının profesyonellerine, iş hayatına yeni atılacak olan girişimcilere Sosyal Medya Uzmanı ve Sosyal Medya Eğitmeni olarak Sosyal Medya, SEO, Dijital Pazarlama, Adwords, Fotoğrafçılık, Satış, İletişim, Pazarlama, Liderlik Eğitimleri; Sosyal Medya, SEO, Fotoğraf, Web, E-ticaret Danışmanlığı; Marka, Satış, Kariyer ve Yönetici Koçluğu hizmetleri vermektedir.

Dijital Pazarlama Uzmanı Orhan Gürbüz; ODTÜ, Marmara, Uludağ, Mehmet Akif Ersoy, Maltepe ve Eskişehir Osmangazi Üniversitelerinde; Eczacıbaşı Girişim, Ümraniye Belediyesi, Azercell ve Rönesans Holding gibi dünya çapında kuruluşlara SEO, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama ve Görsel Optimizasyon eğitimleri vermiş, kariyer günlerine ve pazarlama zirvelerine konuşmacı olarak katılmıştır.

Gelecekte Türkiye’nin Google gibi kapsamlı ve gelişmiş bir arama motoruna sahip olmasını sağlamak, kuruculuğunu yaptığı akademileri üniversiteye dönüştürerek dünya standartlarında eğitim kalitesiyle geleceğin başarılı isimlerini yetiştirmek, turizmde Türkiye’yi hak ettiği konuma getirerek dünyaya doğru bir şekilde tanıtmak ve global imajını sağlamlaştırmak hedefleri arasında yer almaktadır.

Nitelikleri

  • Girişimci
  • Eğitmen
  • Seo Uzmanı
  • Marka Koçu
  • Yazar

Uzmanlık Alanları

  • Seo
  • Sosyal Medya
  • Google Adwords
  • Dijital Pazarlama
  • E-Ticaret

REFERANSLAR – EĞİTİM VERDİĞİ YERLER

[bucket id=”4161″ title=”Orhan Gürbüz Referanslar”]

[bucket id=”4138″ title=”Orhan Gürbüz Markalar”]

GALERİ

Orhan Gürbüz tüm eğitimleri

Ödüller ve Kapanış

17:45 - 18:00
TITANIC CITY HOTEL

Sosyal Medyada SEO Eğitimi

12:30 - 13:00
TITANIC CITY HOTEL

Açılış Konuşması

10:00 - 10:10
TITANIC CITY HOTEL