Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@sosyalmedyaegitimzirvesi.com

Çağrı Menteş

Sosyal Medya Uzmanı sosyal medya eğitim zirvesi
çağrı menteş

Çağrı Menteş

Sosyal Medya Uzmanı
facebook-icon twitter-icon linkedin-iconinstagram-iconpinterest-iconyoutube-icon
0850 532 30 10
info@sosyalmedyaegitimzirvesi.com

Biyografi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi arasındaki özel protokolden yararlanarak 19 yaşındayken tam zamanlı olarak öğretmenliğe başladım. Öğretmenliğimin ilk yılında öğrencilerimle hazırladığım bir projede “Danışman Öğretmen 3.’lük” ödülü kazandım. Milli Eğitim’e bağlı devlet okullarında ilkokul, ortaokul, meslek lisesi, anadolu lisesi gibi çeşitli kademelerdeki okullarda görev yaptıktan sonra yetişkin eğitimine geçtim.

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı kurslarda 16 yaş üstü yetişkinlere ders verirken sahip olduğum serbest çalışma ortamı sayesinde farklı teknikler ve materyaller kullanarak kendimi geliştirdim. 5 dönem bu şekilde eğitim vermenin ardından kısa bir süre bir devlet üniversitesinde hazırlık sınıfında derslere girdim.

Aldığım İngilizce öğretmenliği eğitimine ek olarak, Yunus Emre Enstitüsü ve Ankara Üniversitesi işbirliğiyle işin duayenlerinden “Yabancılara Türkçe Öğretimi” dersleri aldım ve başta TÖMER olmak üzere çeşitli kurumlarda uygulama fırsatı buldum.

Eğitimde beni en çok heyecanlandıran iki olgu herkesin erişebileceği ücretsiz eğitim ve eğitim teknolojileri. Buradan yola çıkarak başladığım YouTube Çağrı Hoca kanalım Temmuz 2017’de 140 video ile 24.000 abone ve 4 milyon görüntüleme sayısına ulaştı. Ayrıca Facebook üzerinden yaptığım canlı yayınlarla binlerce kişiye ulaştım.

Profesyonel hayatım dışında video ve ses düzenleme, materyal tasarımı, çocuk gelişimi gibi konulara özel ilgi duyuyorum. Evliyim, bir oğlum var.

Uzmanlık Alanları

  • Sosyal Medya
  • Youtube
  • Dijital Pazarlama
  • Video Pazarlama

Çağrı Menteş tüm eğitimleri

Sosyal Medyada Nasıl Fenomen Olunur?

12:00 - 12:45
TITANIC CITY HOTEL