Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@sosyalmedyaegitimzirvesi.com

Program

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi Programı
Gün 1
21 Tem 2017

Kayıt ve Karşılama

SEO Akademi asistanları ve koordinatörleri tarafından karşılanacak ve Sosyal Medya Eğitim Zirvesi hakkında bilgilendirileceksiniz. Sosyal Medya Eğitimi Zirvesi’ne kayıt yaptırmamış olanlar kayıt masasından kayıtlarını tamamlayabilirler.

Açılış Konuşması

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi, SEO Akademi kurucusu Orhan Gürbüz ve SEO Akademi Eğitmeni Cem Orman’ın konuşmalarıyla açılacak. Sosyal Medya Eğitimi sırasında hangi konuları öğreneceğiniz, eğitmenlerimizin uzmanlık alanları gibi bilgiler verilecek.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz
Cem Orman
Cem Orman

Sosyal Medya İstatistikleri

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi ilk oturumu olan Sosyal Medya İstatistikleri'nde internetin nasıl ortaya çıktığı, sosyal medyanın kullanım istatistikleri, online kişilerin neler yaptıkları ve psikolojileri üzerinde durulacak.
Hülya Şahin
Hülya Şahin

Sosyal Medya

Günümüzün en güçlü iletişim ve tanıtım platformlarına sahip olan Sosyal Medya kavramının nasıl ortaya çıktığını, hangi araçların kullanıldığını, sosyal medyanın toplumda yarattığı etkileri Sosyal Medya Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
Hülya Şahin
Hülya Şahin
10:50 - 11:00

Kahve Molası

Online İtibar ve Marka Yönetimi Eğitimi

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi ile markanızın online platformlarını yönetirken itibarınıza nasıl sahip çıkacağınızı, sosyal medya kanallarınızı başarıyla yürütmeyi ve bu sırada hangi araçları kullanmanız gerektiğini öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan

Sosyal Medyada Marka Konumlandırması

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi ile sosyal medya araçlarını kullanarak dijital kimlik oluşturmayı, mecra yönetiminde başarı kriterlerini, iletişim ağınızı sağlıklı bir şekilde kurmayı, markanızı belirli bir konuma nasıl getireceğinizi öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan

Sosyal Medya Topluluk ve İçerik Eğitimi

Markanızı sosyal platformlarda yönetirken nasıl içerikler hazırlamanız gerektiğini, trendleri takip etmenin önemini, brief hazırlamayı, paylaşılacak içerik üretmenin yollarını, rapor yazmayı ve veri toplamayı sosyal medya eğitimi ile öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan

Online Topluluk Yaratma Eğitimi

Topluluk yaratma kavramının ne anlama geldiğini, kimlerin topluluk yaratacak güce sahip olduğunu, online iletişim topluluğu oluşturan dinamikleri ve markaya bağlılık oluşturmayı Sosyal Medya Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan

Sosyal Medyada Kriz Yönetimi Eğitimi

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi oturumunda sosyal medya hesaplarında ortaya çıkan krizlerin nedenlerini, krizleri nasıl çözeceğinizi, sosyal medya krizlerinizin marka imajında yaratacağı olumlu/olumsuz etkileri öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan
12:30 - 13:30

Yemek Molası

Kampanya Hedefleme Stratejileri Eğitimi

Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram, Pinterest gibi sosyal medya araçlarında kampanya ve reklam oluşturmayı, en çok kullanılan reklam modellerini, reklamlarınızı yönetmeyi, sayfa ayarlarını yapmayı sosyal medya eğitimi ile öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan

Sosyal Medya Takibi ve Raporlama (Monitoring)

Sosyal medya takibi yapılmasının nedenlerini ve markaya kazandırdıklarını, sosyal medya çalışmalarında raporlamanın firma geleceği için önemini, sosyal medya raporlarını nasıl okuyacağınızı sosyal medya eğitimi ile öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) – Sosyal CRM

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi oturumunda müşteri ilişkileri yönetimi kavramını, sosyal medyada müşteri ile iletişim kurmanın önemini, müşteri memnuniyeti sağlayacak yöntemleri, veri toplamayı ve analiz etmeyi öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan
15:00- 15:15

Kahve Molası

Dijital Medya Planlama ve Optimizasyonu Eğitimi

Dijital medya planlamanın hangi temeller üzerine oturtulduğunu, reklam kanallarını nasıl yöneteceğinizi, reklam satın almanın mantıklı olup olmadığını, reklamların nasıl optimize edileceğini Sosyal Medya Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan

Sosyal Medyada Pazarlama Stratejileri

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi oturumunda sosyal medya için yaratıcı stratejileri, sosyal medya kampanyalarında yapmamanız gerekenleri, yaratıcı reklamların püf noktalarını, içerik yaratmanın önemini öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan

E-mail Marketing & Inbox’a Ulaşma Eğitimi

E-mail yoluyla pazarlama yapmayı ve önemli stratejilerini, hangi e-maillerin müşterilere hitap ettiğini, e-mail testlerinin nasıl takip edileceğini ve müşterilerde sadakat oluşturmanın yollarını Sosyal Medya Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan

Mobil Pazarlama Eğitimi

Online reklamın hangi temeller üzerine oturtulduğunu, reklam kanallarını nasıl yöneteceğinizi, online reklamcılığın bileşenlerini, hangi hedef kitleye hangi online reklamlarla ulaşmanız gerektiğini sosyal medya eğitimi ile öğreneceksiniz.
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan

Gamification Eğitimi

Sosyal Medya Eğitim Zirvesi oturumunda gamification kelimesinin sosyal medyada karşılığını, sosyal medya pazarlama kampanyalarında ve reklamlarda oyunlaştırmanın nasıl kullanılacağını, oyunun mekaniğini ve dinamiklerini öğreneceksiniz.
Hamdi Küçük
Hamdi Küçük
Gün 2
22 Tem 2017

Kullanıcı Davranışları & Nöromarketing

Online reklamın hangi temeller üzerine oturtulduğunu, reklam kanallarını nasıl yöneteceğinizi, online reklamcılığın bileşenlerini, hangi hedef kitleye hangi reklamlarla ulaşmanız gerektiğini Sosyal Medya Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
Seda Genç
Seda Genç
11:30 - 11:45

Mola

Dijital Pazarlamanın Temelleri

Dijital dünyada iletişim stratejilerini, markanızı dijitale taşımanın yollarını, geleneksel pazarlamadan kurtulmanın gerekliliklerini ve internetten pazarlama yapabilmeyi Sosyal Medya Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
Cem Orman
Cem Orman

Müşteri Ne İster? Ajans Ne Anlar?

Kimlere müşteri denir, brief nasıl hazırlanır ve sunulur, müşteriyle başarılı iletişim kurmak için neler yapmanız gerekir, ajanslarda çalışacak olanlar için püf noktaları eğitimin temel başlıkları olacak.
Cem Orman
Cem Orman

Sosyal Medyada Proje Oluşturulması

Sosyal medyada proje hazırlamak isteyenler için ön çalışmanın nasıl yapılacağı, bütçe ve hedef kitle belirleme, marka konumlandırma ve uygulama aşamaları Sosyal Medya Eğitim Zirvesi ile öğretilecek.
Cem Orman
Cem Orman
12:30 - 13:30

Yemek Molası

Sosyal Medyada SEO Eğitimi

En çok kullanılan sosyal medya araçlarını ve kullanım tekniklerini, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya araçlarının SEO’ya nasıl etki ettiğini, sosyal medya hesaplarınızı nasıl markalaştıracağınızı sosyal medya kursu ile öğreneceksiniz.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz
Cem Orman
Cem Orman
14:30 - 14:45

Mola

Sosyal Medyada Nasıl Fenomen Olunur?

Sosyal medya kanallarında beğenilen ve paylaşılan bir isim olmanın yollarını, sadık takipçi kitlesi oluşturmanın püf noktalarını, Twitter ve Vine fenomeni olmak için bilmeniz gerekenleri öğreneceksiniz.
Nilay Toprak
Nilay Toprak
15:45 - 16:00

Mola

Sosyal Medyada Psikoloji Eğitimi

Sosyal medyada pazarlama psikolojisinin ne olduğunu, görsel iletişimin satın almadaki etkisini, ikna yöntemlerini, duygusal pazarlamanın nasıl yapılacağını, online dünyada tüketicilerle empati yapmayı öğreneceksiniz.
Mehmet Ali Erkuş
Mehmet Ali Erkuş

Ödüller ve Kapanış

Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri ile SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz ve Tasarım Uzmanı Cem Orman tarafından katılımcılarımıza sertifikalarının dağıtılmasından sonra yapılacak çekilişle 1 kişiye SEO Akademi’den SEO Eğitimi, 1 kişiye Foto Life Akademi’den Temel Fotoğrafçılık Eğitimi hediye edilecektir.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz
Cem Orman
Cem Orman